SPOTKANIE OPŁATKOWE | wtzbg | e-blogi.pl
SPOTKANIE OPŁATKOWE 2017-01-13

We wtorek 20 grudnia 2016 r. spotkaliśmy się w restauracji pana Meckiera we Włodzimierzowie w przedświątecznej atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przy pięknie nakrytym stole, dzieląc się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia wesołych Świąt, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017. Spotkanie uświetniły Jasełka w wykonaniu uczestników WTZ "Kubusie", które oklaskiwali przedstawiciele władz lokalnych i urzędów, nasi przyjaciele, przedstawiciele rodziców, a przede wszystkim podopieczni stowarzyszenia. 
Ostatnim, ale bardzo wyczekiwanym gościem był Mikołaj, który przyjechał (uwaga, uwaga!!!! :-O) na wózku sklepowym wypełnionym prezentami, a ciągniętym przez renifera ;-) Radości było co niemiara :-)
Dla naszych dzieci takie spotkanie jest nie tylko kolejną uroczystością, ale również formą terapii, nauką zachowania przy stole, ubrania się odpowiednio do okoliczności, nauką składania stosownych życzeń, możliwością zaprezentowania swoich talentów.
Wielkie podziękowania należą się pracownikom WTZ "Kubusie" za pracę włożoną w przygotowanie Jasełek i za piękne dekoracje.
Serdecznie dziękujemy również władzom lokalnym za życzliwość i zrozumienie potrzeb osób niepełnosprawnych. Tej życzliwości doświadczamy na co dzień <3
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z opłatka Wigilijnego WTZ Kubusie.Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]