wtzbg | e-blogi.pl
Dużo nas :) 2015-09-28

Dziś ze w zgędu na przeprowadzkę WTZ Sulejów nasz warsztat w Bąkowej Górze powiększył się o 30 osób. My jesteśmy bardzo zadowoleni na te zmiany.


Nasza psinka 2015-09-22

Od miesiąca sierpnia przybłąkała się do nas suczka którą nazwaliśmy Dama. Jest to kundelek o kolorze w biało czarne łatki- wygląda jak krówka. W ostatnich dniach suczka nam się oszczeniła. Ma piątkę szczeniaczków i są wszystkie do wydania. Chętnych o kontakt prosimy w komentarzach.


Przedstawiamy Suczka ma na imię Dama.A tutaj 5 szczeniaczków

Turniej gier i zabaw dla dzieci i młodzieży najmniej sprawnej 2015-09-18

W dniu 15 września 2015 r. w hali sportowej RELAX w Piotrkowie Tryb. odbył się XV TURNIEJ GIER I ZABAW dla Dzieci i Młodzieży Najmniej Sprawnej. W zawodach wzięły udział osoby niepełnosprawne z miasta Piotrkowa, Sulejowa, Tomaszowa, Bełchatowa i okolicznych gmin.
Zoo safari w Borysewie 2015-09-17

W dniu 10 września 2015 roku byliśmy w zoo safari w Borysewie. Po przyjechaniu na miejsce wsiedliśmy do ciuchci i udaliśmy się na przejażdżke by podziwiac egzotyczne zwierzątka.
 


Poznajmy się wizualnie 2015-09-02

Hej już wiecie czym się zajmujemy a teraz chcemy pokazać jak wyglądamy. 


Nasz pierwszy komentarz z dnia 24.08.2015 2015-09-02

Nasz pierwszy  komentarz z dnia 24.08.2015: Nasza pracownia zajmuje się: właśnie zaczęliśmy prowadzić bloga, piszemy artykuły do gazety, tworzymy filmy w programie Windows Movie Maker, robimy wizytówki, wykorzystujemy programy graficzne typu Paint do tworzenia obrazków, gramy w gry komputerowe oraz w gry edukacyjne, przepisujemy teksty z książek do programu tekstowego typu Open Office, słuchamy muzyki z komputera, opiekujemy się gazetkami ściennymi w Warsztacie, założyliśmy poczty mail-owe, uczymy się korzystać z zegarka oraz liczyć na dużym liczydle i rozpoznawać nominały.


Dzisiejszy dzień:) 2015-09-02

Dziś jest piękny dzień. Nasza pani instruktor ma urodziny. Zaśpiewaliśmy sto lat, złożyliśmy naszej pani życzenia urodzinowe. Mamy nadzieję, że nasze wszystkie życzenia się spełnią. Była dyskoteka, zjedliśmy dobre cukiereczki:)


Kilka tygodni temu ukazał się nasz artykuł w gazecie pt "Wotezet", zamieszczam link to gazety. Proszę czytac od strony 20:)


 http://wotezet.pl/img/wotezet_43.pdf


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]