wtzbg | e-blogi.pl
Grzybobranie 2015-10-20

W dniu 16 października br. nasi uczestnicy byli wraz z instruktorem na grzybach. Oto nasze zbiory.Dzień Edukacji Narodowej 2015-10-16

Dzień 14 października to Dzień Edukacji Narodowej inaczej Dzień Nauczyciela. W ramach tego święta zrobiliśmy dyskotekę, oraz rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny, który został ogłoszony przed wakacjami pt "Moje wakacje". W tym konkursie został nadesłanych 13 prac. Każda praca była piękna i dlatego nie było wygranych i przegranych.  Mam nadzieję, że w następnym konkursie jaki ogłosimy weźmie udział więcej osób.


Wyjazd do Piotrkowa 2015-10-16

W dniu 12 października całe nasze warsztaty były w Piotrkowie Tryb. na mszy. Oprócz mszy byliśmy także z wizytą w Oratorium Św. Antoniego w kościele ojców Bernardynów. Ojciec Gracjan, który jest Gwardianem przyjął nas bardzo miło z otwartymi rękami. Każdy uczestnik był zadowolony ze spotkania i chce więcej takich spotkań.


Suwalszczyzna 2015-10-15

W dniach 1-5 października została zorganizowana wycieczka ze Stowarzyszenia na Suwalszczyznę. Z warsztatów z Bąkowej Góry wyjechało około 15 osób. Zwiedzaliśmy następujące miejscowości: Święta Woda, Sokółka, Suwałki, Jeleniewo, Wigry, Augustów, Sejny, Przejście Graniczne- Wiżajny, Stańczyki itp. Wycieczka się udała, każdy uczestnik wrócił bogatszy o wiedzę.


30 wrzesień - Dzień Chłopaka 2015-10-08

30 września br. Odbył się Dzień Chłopaka. Na którym były konkursy, tańce.Panowie dostali dyplomy i skromne upominki od dziewczyn.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]