wtzbg | e-blogi.pl
Przywitanie na Warsztatach po przerwie Świąteczno – Noworocznej 2016-01-12

W dniu 7 stycznia po przerwie Świąteczno – Noworocznej było oficjalne przywitanie uczestników na Warsztatach. Pod czas powitalnej imprezy mieliśmy mały poczęstunek oraz zabawę taneczno Noworoczną.


Życzenia Sylwestrowo - Noworoczne 2016-01-12

Stary Rok mija, lecz marzenia zostają,
niech one się Tobie wszystkie spełniają
i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni,
a ogród życia wnet się zazieleni.


Życzenia świąteczne 2016-01-12

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych świąt!
Życzą uczestnicy WTZ Kubusie


Wigilia 2016-01-11

W dniu 17 grudnia na naszych Warsztatach w Bąkowej Górze odbyła się uroczysta Wigilia, na którą przybyli uczestnicy i pracownicy oraz zaproszeni goście. Odbyło się uroczyste przywitanie, po czym nasi uczestnicy wystąpili w przedstawieniu przygotowanym przez opiekunów. Po przedstawieniu wszyscy przystąpili do składania sobie życzeń i łamania się opłatkiem. Aczkolwiek były też suto zastawione stoły a na nich 12 potraw wigilijnych. A potem była miła niespodzianka dla wszystkich, gdyż na Warsztaty zawitał Święty Mikołaj z pełnym worem prezentów można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Po uroczystości uczestnicy zostali odwiezieni do domów.
Górze odbyła się uroczysta Wigilia, na którą przybyli uczestnicy i pracownicy oraz zaproszeni goście. Odbyło się uroczyste przywitanie, po czym nasi uczestnicy wystąpili w przedstawieniu przygotowanym przez opiekunów. Po przedstawieniu wszyscy przystąpili do składania sobie życzeń i łamania się opłatkiem. Aczkolwiek były też suto zastawione stoły a na nich 12 potraw wigilijnych. A potem była miła niespodzianka dla wszystkich, gdyż na Warsztaty zawitał, Święty Mikołaj z pełnym worem prezentów można było, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Po uroczystości uczestnicy zostali odwiezieni do domów.
Wiedza na temat św. Mikołaja 2016-01-11

W dniu 7 grudnia dzień po dniu świętego Mikołaja na naszych warszatatach został zrealizowany konkurs wiedzy o świętym. Wcześniej przyszykowany tekst na temat historii i innych wierzeń św. Mikołaja przeczytała nam instruktorka. Pytania dotyczyły: koloru stroju, miejsca zamieszkania, pojazdu i ogólnej historii świętego. Po tym konkursie wiemy że na naszych Warsztatach zarówno uczestnicy jak i pracownicy znają zarys historyczny świętego. Po konkursie zostały rozdane czekoladowe mikołaje oraz została zorganizowana dyskoteka. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku każdy na warsztatach będzie pamiętał pytania i odpowiedzi konkursu.
 


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]