wtzbg | e-blogi.pl
Walentynki :) 2016-02-22

W dniu 15 lutego w poniedziałek na naszych warsztatach odbyły się Walentynki. Był to dzień  bardzo radosny, ponieważ każdy uczestnik dostał kartkę walentynkową. To oznacza, że każdego uczestnika kochamy tak samo. Po rozdaniu kartek były konkursy walentynkowe. Wybrani byli także miss i mister zabawy walentynkowej. Rozdane zostały także serduszka z czekolady wraz z wróżbami walentynkowymi. Wszyscy w tym dniu byli zadowoleni, co oznaczało że zabawa się udała.20 lat minęło – Warsztat Terapii Zajęciowej w Koluszkach 2016-02-12

W dniu 09 lutego 2016 jedna nasza instruktorka wraz z dwójką uczestników udała się na piękną uroczystośc rocznicy utworzenia warsztatów w Koluszkach.  
Tłusty czwartek – karnawał 2016-02-12

W dniu 4 lutego w tłusty czwartek całe nasze warsztaty spotkały się w Bąkowej Górze. Odrazu po przyjeździe było oficjalne przywitanie wszystkich zaproszonych gości przez pana kierownika oraz panią przewodniczącą Stowarzyszenia Koło Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym. Po przywitaniu odbył się bal karnawałowy na którym były puszczane nasze ulubione utwory. Po połowie imprezy był poczęstunek – były pączki, ciasta oraz sałatki. Po zjedzeniu wyśmienitych słodkości pan kierownik oznajmił: „zjedzenie 1 pączka oznacza taniec dwu godzinny”. Każdemu się ten pomysł spodobał i dlatego dyskoteka trwała do późna.  

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]