wtzbg | e-blogi.pl
Powitanie wiosny 2016-03-22

Dzień 21 marca jest pierwszym dniem kalendarzowej wiosny oraz dniem wagarowicza. Całe nasze Warsztaty Bąkowa Góra i Sulejów postanowiły przywitac wiosnę topiąc Marzanne by pożegnac zimę. Podczas naszej wyprawy spotkaliśmy parę wolno biegających ogierów. Przy okazji wybraliśmy się na spacer po lesie w poszukiwaniu borówek.

 


Śniadanie Wielkanocne 2016 2016-03-22

W dniu 18 marca (piątek)odbyło się śniadanie Wielkanocne w restauracji „Atena” w Piotrkowie Trybunalskim na ul. Wierzejskiej 22. Na uroczystość przybyli uczestnicy oraz zaproszeni goście. Po przywitaniu wszystkich zaproszonych odbyło się przedstawienie w wykonaniu uczestników WTZ Wolbórz z pracowni teatralnej i muzycznej. Po występach pan kierownik złożył życzenia wszystkim przybyłym po czym zaprosił wszystkich do stołu na poczęstunek.
Rekolekcje 2016 2016-03-11

Od dnia 07.03 do 09.03 o godz. 11 w kościele oo.Jezuitów pod wezwaniem Matki Boskiej Trybunalskiej na ul. Pijarskiej 4 w Piotrkowie Trybunalskim. Na naszych mszach grała zaprzyjaźniona schola, a ojca rekolekcjonistę mieliśmy z Krakowa - ojca jezuite Grzegorza Kramera.Pierwszego dnia czyli w poniedziałek po mszy poszliśmy do kościoła oo. Bernardynów do Oratorium św. Antoniego na herbate i kanapkę. Drugiego dnia w dzień kobiet odrazu po mszy zostały złożone życzenia od pana kierownika dla wszystkich kobiet.Po mszy grupa z Bąkowej Góry oraz z Sulejowa poszła na pizze, a grupa z Wolborza na pierogi.Ostatniego dnia po mszy wszyscy poszli na spacer do parku Poniatowskiego w Piotrkowie. Po spacerze rozeszliśmy się do domów. Rekolekcje udały się, a każdy uczestnik wychodził z nich uśmiechnięty i zadowolony. 


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]