wtzbg | e-blogi.pl
Wycieczka do Tokarni 2016-09-29

27 września grupa osób niepełnosprawnych, mieszkańców powiatu piotrkowskiego, wraz opiekunami wyruszyła do Tokarni na zwiedzanie skansenu wsi kieleckiej. Jak widać na zdjęciach pogoda dopisała, humory również.
Imprezę sfinansowano z wpłat uczestników wycieczki i pieniędzy zebranych od "jednoprocentowych" sponsorów, którym serdecznie dziekujemy <3
Tydzień temu Tokarnię zwiedzali nasi podopieczni zamieszkujący miasto Piotrków Tryb., a głównym sponsorem był MOPR <3 Po zwiedzaniu skansenu wycieczka wyruszyła do Parku Rozrywki Sabat Krajno, gdzie spędziła czas wśród miniatur najsłynniejszych budowli świata :-)
Wycieczka dostarczyła zarówno niepełnosprawnym uczestnikom jak ich opiekunom wielu wrażeń.


Bieg Trybunalski z OSiR-em 2016 2016-09-26

Planowana wycieczka 2016-09-20

Wkrótce (20 września i 27 września) wyruszymy z wycieczką do Tokarni. Wycieczka będzie jednodniowa. Oprócz Tokarni zwiedzimy Aleję Miniatur w Parku Rozrywki Sabat Krajno.
Wycieczka w pierwszym terminie jest dla osób niepełnosprawnych z terenu miasta Piotrkowa Tryb. i zostanie dofinansowana w 60% przez MOPR. Serdecznie dziękujemy sponsorowi 
Wycieczkę, która odbędzie się 27 września (dla osób z okolicznych gmin) finansuje w całości Stowarzyszenie z wpływów 1% i darowizn członków. Serdecznie dziękujemy 


Wybory do samorządu 2016 2016-09-15

W dniu 12 i 13 września 2016 r. w WTZ Kubusie w Bąkowej Górze odbyły się wybory do Samorządu Uczestników. W tajnym głosowaniu wybieraliśmy 3 kandydatów z 9. Dla uczestników były to pierwsze tak poważne wybory. Była prawdziwa urna oraz karty do głosowania. Wyniki głosowania będą dopiero za dwa dni.
~~~~~~
14 września ogłoszono wyniki wyborów.
Przewodniczącym Samorządu Uczestników wybrany został Mateusz R. Zastępcą Przewodniczącego została Izabela W. Na Skarbnika wybrano Roberta K., zaś Sekretarzem został Ryszard P.
GRATULUJEMY:-)

Wycieczka do Biskupina i Gniezna 2016-09-13

W dniu od 05.09. do 08.09.2016 WTZ Kubusie z Wolborza są na wycieczce w Biskupinie, Gnieźnie i okolicach. Po wyjeździe z Piotrkowa Tryb. udaliśmy się do Pobiedzisk gdzie znajduje się Park Miniatur przy historycznym Szlaku Piastowskim, w połowie drogi między Poznaniem a Gnieznem. Później zwiedzaliśmy wyspę na której Mieszko I przyjął chrzest w roku 966. Dziś dzień zakończyliśmy dyskoteka integracyjna z WTZ Gębice, które także zatrzymały się w tym samym ośrodku. Pozdrawiamy wszystkich z WTZ Kubusie z Wolborza i WTZ Piotrkowa Tryb.
Drugiego dnia na naszej wycieczce mieliśmy naukę lepienia z gliny.
Dzisiaj Kubusie z Wolborza jeździli kolejką wąskotorową, zwiedzali Muzeum Kolei Wąskotorowej w Wenecji. Tuż przy Skansenie Kolei znajdują się średniowieczne Ruiny Zamku Krwawego Diabła Weneckiego.W ostatnim dniu wycieczki WTZ Kubusie z Wolborza zwiedzali piękne miasto Gniezno wraz z zabytkami. 
Konkurs muzyczny 2016-09-02

W dniu 29 września (poniedziałek)2016r. Odbył się konkurs muzyczny. W tym dniu odwiedził nas pan kierownik Dariusz Dura oraz pani Sławomira Linarczyk. Do konkursu zgłosiły się grupy jak i soliści. Śpiewali akapella jak i przy akompaniamencie. Do jury wybraliśmy pana kierownika, którego później zastąpiła pani Ewa Nowakowska, pani Sławoma Linarczyk, pani Aneta Sygitowicz oraz uczestnik Mateusz Rabsztyn. I miejsce zdobył Sebastian Ososiński, II miejsce Iza Woźniakowska i Bartłomiej Linarczyk, III Milena Fidala.
Reszta uczestników została wyróżniona.Za trzy pierwsze miejsca do wygrania były plecaki, a reszta uczestników dostała bidony. Zainteresowanie konkursem było duże. Kadra instruktorów zadecydowała o zorganizowaniu innych konkursów w późniejszym czasie.

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]