wtzbg | e-blogi.pl
Bal WTZ Kubusie 2017-01-25

Dziś "Kubusie" świętowali drugą rocznicę działania WTZ w Bąkowej Górze i 1 rocznicę działania punktu WTZ w Wolborzu i Sulejowie. Z tej okazji został zorganizowany bal karnawałowy w Bąkowej Górze. Dyskotekę poprowadził DjMaro czyli nasz uczestnik wraz ze swoim kolegą z DjOskaro. Ciasta upiekli rodzice naszych uczestników, a na wynos każdy podopieczny dostał słodką bułkę z zaprzyjaźnionej piekarni Małgorzaty Pasikowskiej z Włodzimierzowa. Zabawa się udała ponieważ nasi DJ podeszli profesjonalnie do zadania- były światła, para, a muzyka była dobrana pod upodobania naszych uczestników.
Jak widać zabawa była super!!!!!!


Powrót po przerwie śwatecznej 2017-01-24

W dniu 9 stycznia 2017 wróciliśmy na warsztaty po przerwie świąteczno – noworocznej. Po tak długiej przerwie świąteczno – noworocznej jesteśmy bardziej wypoczęci pełni energii i gotowi do pracy.


SPOTKANIE OPŁATKOWE 2017-01-13

We wtorek 20 grudnia 2016 r. spotkaliśmy się w restauracji pana Meckiera we Włodzimierzowie w przedświątecznej atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przy pięknie nakrytym stole, dzieląc się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia wesołych Świąt, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017. Spotkanie uświetniły Jasełka w wykonaniu uczestników WTZ "Kubusie", które oklaskiwali przedstawiciele władz lokalnych i urzędów, nasi przyjaciele, przedstawiciele rodziców, a przede wszystkim podopieczni stowarzyszenia. 
Ostatnim, ale bardzo wyczekiwanym gościem był Mikołaj, który przyjechał (uwaga, uwaga!!!! :-O) na wózku sklepowym wypełnionym prezentami, a ciągniętym przez renifera ;-) Radości było co niemiara :-)
Dla naszych dzieci takie spotkanie jest nie tylko kolejną uroczystością, ale również formą terapii, nauką zachowania przy stole, ubrania się odpowiednio do okoliczności, nauką składania stosownych życzeń, możliwością zaprezentowania swoich talentów.
Wielkie podziękowania należą się pracownikom WTZ "Kubusie" za pracę włożoną w przygotowanie Jasełek i za piękne dekoracje.
Serdecznie dziękujemy również władzom lokalnym za życzliwość i zrozumienie potrzeb osób niepełnosprawnych. Tej życzliwości doświadczamy na co dzień <3
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z opłatka Wigilijnego WTZ Kubusie.e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]