wtzbg | e-blogi.pl
Dzień Dziecka 2017 2017-06-19

1 czerwca br. nasi uczestcy z okazji Dnia Dziecka byli na wycieczce w Napoleonowie w stadninie koni. Zwiedzali stajnie z końmi mogli pogłaskac i zrobic sobie zdjecie. Było ognisko i kiełbaski.


Kino 2017 w Bąkowej Górze 2017-06-19

W dniu 31 maja br nasi uczestnicy wraz z instruktorami wybrali się do kina na film pt.”Don Juan DeMarco”. A po kinie były tańce, hulanki i swawle.


 


Dawniej lekarz-psychiatra, potem scenarzysta - Jeremy Leven filmem "Don Juan De Marco" w 1995 r. zadebiutował jako reżyser. Pomysł oparł na swych własnych zawodowych doświadczeniach terapeuty. I tak narodziła się opowieść o starzejącym się psychiatrze, przeżywającym kryzys duchowy i jego młodym pacjencie, wyobrażającym sobie, że jest najsławniejszym uwodzicielem wszech czasów, który uwiódł ponad tysiąc kobiet. Właśnie zamierza popełnić samobójstwo - rzucić się ze szczytu tablicy reklamowej. Szaleniec? Ocenić ma to psychiatra - doktor Jack Mikler, stary, doświadczony lekarz. Sprawa nie jest jednak łatwa - lekarz ma ze swym pacjentem duży kłopot. W jego urojonym świecie sam czuje się tak dobrze, jak jeszcze nigdy dotąd. Uwierzywszy w sens, jaki nadaje życiu tajemniczy Don Juan DeMarco, odnajduje dawno zapomniane szczęście, radość i siły witalne. Jest to liryczna, refleksyjna i przepełniona ciepłym humorem opowieść o miłości, a właściwie o głęboko ludzkiej potrzebie przeżywania tego najpiękniejszego z uczuć. To z tego filmu pochodzi popularna piosenka Briana Adamsa "Have You Ever Really Loved A Woman?". 
e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]