wtzbg | e-blogi.pl
Boccia 2019 2019-03-27

W dniu wczorajszym 26.03.2019r. Uczestnicy WTZ Wolbórz, Sulejów, Bąkowa Góra wzięli  udział w II turnieju w Boccie który odbył się w Sulejowie. Udział brały 3 Drużyny WTZ Wolbórz, Sulejów i Bąkowa Góra. I Miejsce zajęli czestnicy WTZ z Bąkowej Góry, II miejsce drużyna z Wolborza, III miejsce drużyna z Sulejowa. Po skończonym turnieju zostały wręczone puchary i nagrody. Był doping i emocje. Wszystkim gratulujemy wygranej i zamieszczamy fotorelacje z turnieju. 
Całe Szczęście 2019 2019-03-13

W dniu 12.03.2019 r. nasi uczestnicy z Wolborza i Bąkowej Góry wybrali się do kina na film pt. "Całe Szczęście". Było trochę śmiechu i Miłości.

Całe szczęście


  • Komedia romantyczna  • Czas trwania: 109 min.     


  • Od lat: 13     


  • Produkcja: Polska [2019]  • Premiera: 08.03.2019 (Polska)


Reżyseria
Tomasz Konecki
Scenariusz
Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski
Obsada
Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk
Opis filmu
"Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]